سحابی کالیفرنیا


تلاش زیادی کردم تا غبار موجود در هوا که روی عکس تاثیر مستقیمی گذاشته بود را برطرف نماییم . همینطور فلت نبودن تصویر هم مشکلی بود که برطرف کردن آن بدون استک کردن دوباره در dss در فتوشاپ برطرف میشد.
 
Title سحابی کالیفرنیا
Hit 3892
Photographer Mohammad RahimiMohammad Rahimi
Location روستای هونجان
Camera کانن 6 دی مودیفای
Telescope Takahashi Epsilon 180ED
F 2.8
Exposure 84 دقیقه /28 فریم 3 دقیقه ای
Filter SkyGlow
ISO 3200
Photography Techniques استک در DSS - ادیت در Photoshop
Accessories vixen AGA1 + 80 mm skywatcher guide scope
Date of photography 19 شهریور 1395


6 comments have been posted.

ممنون آقا حمید عزیز همیشه به من لطف داری همانطور که خدمت اقای هاتفی هم گفتم در حال تجربه هستم و بسیاری از مطالبی که آموخته ام از همین جمع خوب دوستان عکاس در این سایت و دوستان دیگری است که طی سالهای گذشته اطلاعات عکسهایشان را به اشتراک گذاشته اند. موفق باشی
احسنت. خیلی عالی شده بقول معرف کار نیکو کردن از پر کردن است.قطر ستاره ها بسیار مناسب است، فوکوس و تیزی تصویر بسیار عالیست، نویز اصلا مشاهده نمیشه و در کل تصویر ماندگار و زیبایی شده. بقول آقا اشکان این تصاویر زیبا الگو های مناسبی برای ما تازه کارهاست. تبریک میگم علیرغم غباری که در اون شب آسمان کل ایران رو پوشانده بود شما شب موفقی داشتید.
بیژن جان ممنون از لطفت به امید دیدار :) ⚘⚘
آقای هاتفی عزیز سپاس از لطفی که بنده دارید و در مورد عکسهایم همیشه نظرات ارزشمندتان را نوشته اید. بنده هم مثل تک تک دوستان گرامی این وبگاه در پی تجربه و کسب دانش از دوستان گرامی چون شما هستم. امیدوامر همه گی با به تصویر کشیدن زیبایی ها و عظمت کیهان مسولیت هایمان در خصوص طبیعت و هستی را به درستی انجام دهیم. موفق باشید
⚘⚘👍🙄👌
سلام آقای رحیمی خیلی عکستون جذاب و زیبا هست البته من خیلی کم تجربه تر از اونم که بخواهم در مورد عکسهای دوستان با تجربه ای مثل شما نظر بدم.من همیشه قبل از عکاسی و ادیت به عکسهای بقیه نگاه میکنم و اطلاعات و ایده میگیرم. عکسهای شما، آقای شریفی، آقای نوروزی حتما از مراجع من هستند موفق باشید.
Top