تایم لپس آسمان شب قصر بهرام


تایم لپس آسمان شب قصر بهرام
متشکل از 1530 فریم با دوربین کانن 500 دی و لنز سامیانگ 14 میلی متر. نوردهی ها متفاوت است. عمل پن (چرخش) با مقر EQ5 انجام گرفته.

Title تایم لپس آسمان شب قصر بهرام
Hit 8601
Location کاروانسرای قصر بهرام
Camera canon500d
Lens 14mm
Lens Aperture 2.8
Exposure 30 ثانیه
ISO 1600
Accessories EQ5


6 comments have been posted.

هم از لحاظ زیبایی کار و هم از لحاظ ابتکاری که در اجرای آن به کار بردید به شما تبریک می گویم. بسیار زیبا است.
ممنونم آقای رحیمی :)
کار با ارزشی هست. هم به سبب این که از یک وسیله مرسوم در دست نجومی ها برای حرکت پن استفاده شده و هم این که در مکان تاریخی قصر بهرام با زاویه و نمایی که کمتر دیده بودم عکاسی و تایم لپس گرفته شده است. نکته مهم در چنین کارهایی اینه که ما یاد بگیریم چطور از حداقل ابزار هایی که داریم به صورت خوبی و خلاقانه استفاده کنیم و این که کار تکراری نکنیم و متفاوت ببینیم. بسیار عالی است مهدی عزیز برایت موفقیت های بیشتر ارزو میکنم پیروز باشی
ممنونم جناب آخوندی. اثر دیفیوز ستاره ها به خاطر لایه ی ابر نازکی بوده که روی اون ها رو پوشونده. کاهش پله ای وقتی صورت میگیره که دوربین رو روی هر مودی به غیر از M بگذارید. مثلا روی P ولی چون لنز من دستی هست روی Av گذاشتم. با این حال دوربین 500 دی دارای یک باگی در نورسنجی هست که باعث شده مقداری این افزایش و کاهش نوردهی ناجور انجام بشه.
تبریک میگم آقای مؤمن زاده . تایم لپس زیبا و خوبی ساخته اید . استفاده از مقر EQ5 برای چرخش آرام دوربین نیز بر زیبایی کار افزوده است . دو تا سؤال در مورد این فیلم دارم : 1- آیا عمل دیفیوز ستاره ها را با گذاشتن فیلتر Diffuser بر روی لنز انجام داده اید یا با استفاده از پلاگینی که گفتید ، روی تک تک این 1500 فریم آن را اعمال کرده اید ؟ 2- عمل کاهش پله ای نوردهی در هنگام روشن شدن آسمان را به صورت دستی انجام داده اید یا آن را به نرم افزار خاصی واگذار کرده اید ؟
بسیار عالی و زیبا و حرفه ای... خسته نباشید
Top