نقطه شروع آسمان نجومیها


بعضي از احساسات خاص يك محل بخصوص است. انگار اگر آنجا نباشي آن حس بي معني است.  قصر بهرام براي خيلي از نجومي ها پر از خاطرات پرستاره است. خيلي از ما نجومي ها اولين بار زير همين آسمان و داخل همين كاروانسرا عاشق آسمان شديم. حسي كه به اين كاروانسرا دارم عجيب است، هر بار كه وارد كاروانسرا ميشوم خاطرات زيبا، شروع دوستي ها، شروع عاشق شدن ها سرازير ميشوند. بیراه نیست اگر بگوییم برای ما نجومی‌ها٬ قصر بهرام نقطه ي شروع آسمان از روي زمين است.
Title نقطه شروع آسمان نجومیها
Hit 3397
Photographer احسان نگیناحسان نگین
Location کاروانسرای قصر بهرام
Camera Canon EOS 6D
Lens Canon Fisheye 15mm
Lens Aperture 15mm
Telescope -
F 3.5
Exposure 30s
Filter -
ISO 1600
Photography Techniques پاناروما
Accessories -


3 comments have been posted.

سلام آقای نگین زیباست هم عکس و هم دلنوشته تان . بیادم انداختید ماراتن نجومی که در آنجا بسیاری از سر به هواهای کشور زیر این آسمان دلکش بر طبل عاشقی کوفتیم و یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... .
بسیار زیباست. متن و عکس مکمل هم شده اند. با این سبک موافقم و بهتر این استکهلم دوستان در کنار هر تصویر دل نوشته ای را هم بگذارند. بدون شک هر تصویری که تهیه می کنیم سرشار از احساسات ناب آسمانی و مملو از تجربیات عاطفی عمیق است. بسیار خوب پسندیده تر است که هر دو این ها، عکس و احساس، را به اشتراک بگذاریم. قصر بهرام برای همه ما حلقه زنجیر است.برای من نقطه عطفی برای کسب تجربیات و دوستان جدید بوده.
فوق العاده است . نما زیبا . متن زیبا . فضایی که در نوشتار خلق کرده اید را به خوبی درک و احساس میکنم. سالها است همه عاشق شده ایم. عاشقانه ها ای که همه زیر این آسمان زیبا سروده شده اند. شخصا وقتی در این محل ها قرار میگیرم همه آن شور و احساس زیبای با دوستان بودن و عاشق شدن ها و گذر بهترین دوران های عمرم را در این حال و هوا مرور میکنم . حسی که حاوی شادی و غم و شوق فراوانی است که انگار قرار نیست تکرار شود. ممنون از شما برای یادآوری سالها زیبایی در این عکس و نوشتار
Top